17.11.2019 02:10
Stavební stroje
 

Segment velké mechanizace obsahuje širokou nabídku strojů a zařízení pro všechny typy projektů včetně těch  speciálních. V nabídce máme stroje různých technických parametrů,  což umožňuje výběr správného zařízení pro individuální potřeby investora.  Náš strojový park tvoří jen nejlepší světové značky a  máte  tak dispozici vždy nejnovější technologie.

Naše nabídka  zahrnuje zařízení k zhutnění půdy, asfaltu, zařízení pro zemní práce  a dopravu materiálů.

 V této kategorii strojů konkrétně najdete i teleskopické manipulátory, dozery, gradery i kompresory. Správný výběr stroje dovoluje ušetřit čas a peníze. Obzvlášť, když se využívá efektivní a bezporuchové zařízení  -  jen takové vám nabízíme.

   

Dozery a gradery

Potřebujete odstranit zeminu z velké plochy? Vyrovnat povrch či jinak upravit exteriér? Při těchto pracích jistě oceníte spolehlivost a sílu, které naše dozery a gradery mají.

   

Kompresory

Vyberte si ze širokého sortimentu přepravovatelných (přívěsných) kompresorů, které představují vysokovýkonný zdroj energie.

   

Minirýpadla

Nabízíme pronájem rýpadel a minirýpadel s hmotností od 1,8 do 3,5 tuny.

   

Nakladače

V nabídce naší firmy najdete kolové nakladače s hmotností do 23 tun s různými objemy lžic díky čemuž si můžete vybrat stroj odpovídající Vašim požadavkům.

   

Pásová a kolová rypadla

Kategorii zemních strojů doplňují pásová a kolová rypadla. Jde o vysoce univerzální stroje, které svojí funkcionalitou dokáží ušetřit čas i peníze každého zákazníka.

   

Rypadlo-nakladače

Když potřebujete rypadlo-nakladač, vyberte si u nás. Nabízíme stroje s hmotností 8,5-8,6 t a výkonem motoru 95-100 HP.

   

Smykem řízené nakladače

Smykem řízený nakladač je natolik univerzální, že najde uplatnění v každém segmentu hospodářství.

   

Teleskopické manipulátory

Teleskopické manipulátory najdou díky svojí konstrukci a funkcionalitě využití v oblasti stavebnictví, průmyslu, ale i v zemědělství.

   

Univerzální mininakladače

Nabízíme Vám mininakladače s hmotností do 1,3 tuny se širokou škálou příslušenství.

   

Vibrační válce tandemové

Ruční válce, příkopové válce, tandemové - živičné válce.... Vy máte projekt, my řešení pro Vás! Přijďte k nám a naši odborníci Vám pomohou vybrat si.

   

Vibrační válce zemní

Naše široká nabídka válců představuje stroje s hmotností od 560 kg až po skutečně těžkou mechanizaci s hmotností 20 tun.

   
 

www.pujcovna-prachatice.cz